Mac Studio

Güç, vücut buldu.

Akılalmaz performans.

Başlamaya hazır mısınız?

Süper gücünüzü
seçin.

  • 10 çekirdekli CPU
  • 32 adede kadar çekirdekle yapılandırılabilen GPU
  • 64 GB’a kadar birleşik bellek
  • 400 GBps bellek bant genişliği
  • 20 çekirdekli CPU
  • 64 adede kadar çekirdekle yapılandırılabilen GPU
  • 128 GB’a kadar birleşik bellek
  • 800 GBps bellek bant genişliği

Mac Studio, baştan sona yepyeni bir Mac masaüstü bilgisayar. Sıra dışı performansı, geniş bağlantı seçeneklerini ve yepyeni becerileri inanılmaz derecede kompakt bir tasarımda bir araya getiren Mac Studio, ihtiyacınız olan her şeye kolayca erişmenizi sağlıyor ve çalışma alanınızı bir stüdyoya dönüştürebiliyor. Olağanüstü hızlı M1 Max’i veya bir Mac’te bugüne kadar kullanılan en güçlü çip olan yepyeni M1 Ultra’yı seçin, hemen işe başlayın.

M1 Max

M1 Max, hemen her ölçekteki zorluğun üstesinden gelecek gücü fazlasıyla sunuyor. Çok sayıda uygulamayı aynı anda çalıştırın, binlerce fotoğrafı sıralayıp düzenleyin, profesyonel kalitede müzik kaydı ve miksajı yapın ya da yepyeni bir gezegen keşfedin. Olağanüstü hızlı M1 Max’in gücünü hep yanınızda hissedeceksiniz.

M1 Ultra

İki adet M1 Max çipten oluşan M1 Ultra, olasılıkları da iki katına çıkarıyor. Böylece, karmaşık parçacık simülasyonlarını çalıştırmak veya daha önce render işlemi mümkün olmayan devasa 3D ortamlarla çalışmak gibi inanılmaz ölçekte iş akışlarının üstesinden gelebiliyorsunuz. Üstelik, iki kat daha fazla media engine kaynağına sahip olan M1 Ultra, bir kişisel bilgisayar için ezber bozan performansla 18 adede kadar 8K ProRes 422 video oynatabiliyor.

Zor işler
ona işlemez.

Üstün performans.

Masanızın üstünde.

Apple çipin inanılmaz gücü ve verimliliği sayesinde yüksek performanslı masaüstü bilgisayar kavramını baştan yarattık. Mac Studio’yu tasarlarken net bir amacımız vardı: Mümkün olan en küçük boyutların içinde, M1 Max veya M1 Ultra ile yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanmanızı sağlamak. Çoğu ekranın altına rahatlıkla sığan Mac Studio, muhteşem bir gücü ve birçok bağlantı noktasını elinizin altına getiriyor.

Çok serinkanlı.

Mac Studio’nun kompakt kasasının içinde çığır açıcı bir termal sistem bulunuyor. Bu sayede M1 Max veya M1 Ultra, ağır iş yüklerini inanılmaz hızlı bir şekilde hallederken bile sessiz çalışmaya devam ediyor.

Mac Studio, rahat erişim için öne ve arkaya yerleştirilen 12 adet yüksek performanslı bağlantı noktasıyla hayalinizdeki çalışma alanını yaratmanızı sağlıyor. Kameranızı, harici depolama aygıtlarınızı ve diğer aygıtlarınızı ön taraftan kolayca takıp çıkarabiliyorsunuz. Dört adede kadar Pro Display XDR ve bir adet 4K TV bağlayarak her şeyi daha büyük görebiliyorsunuz. Ayrıca, yüksek empedanslı kulaklıklara veya güçlü hoparlör çıkışına gelişmiş destek veren bir kulaklık jakından da yararlanabiliyorsunuz.

Studio Display ve Mac Studio.
Rüya takım.

Mükemmel çalışma alanını yaratmanız için Mac Studio ile birlikte yepyeni Studio Display’i tasarladık. Nefes kesen 27 inç 5K Retina ekran, Ana Sahne özellikli 12 MP Ultra Geniş kamera, stüdyo kalitesinde üçlü mikrofon dizilimi ve Uzamsal Ses teknolojisine sahip altı hoparlörlü ses sistemiyle Studio Display, eksiksiz bir Mac deneyimi sunuyor.