M2 çip.
Yeni nesil performans.
Yeni nesil yetenekler.

M2 çip.

 

Apple çipin yeni nesli M2 çip, yüzde 15’e kadar daha hızlı performans sunan 8 çekirdekli CPU’ya ve yüzde 35’e kadar daha
hızlı grafik performansı sunan 10 çekirdekli GPU’ya sahip.1 M2 çip, yapay öğrenme görevlerinin daha çabuk tamamlanmasını sağlayan yüzde 40 daha hızlı Neural Engine ve yüzde 50 daha fazla bellek bant genişliği sayesinde iPad Pro’ya olağanüstü performansın yanı sıra yeni beceriler de kazandırıyor. Bu sayede fotoğraf gerçekliğinde
3D tasarımlar yapabiliyor, karmaşık AR modelleri oluşturabiliyor
ve yüksek kare hızlarıyla konsol kalitesinde grafiklere sahip oyunlar oynayabiliyorsunuz. Hem de her zamankinden hızlı bir şekilde.
Ve iPad Pro, hepsi için tüm gün süren pil ömrü sunuyor.2

Eksiksiz bir film stüdyosu elinizde.

 

M2 çipteki yüksek performanslı media engine, ProRes formatında kodlamayı ve kod çözmeyi hızlandırıyor. Video projelerini önceki nesle kıyasla 3 kat daha hızlı bir şekilde ProRes formatına dönüştürebiliyorsunuz.3

ProRes video kaydı.

 

Şimdi M2 çipteki görüntü sinyali işlemcisini ve iPad Pro’daki gelişmiş kameraları kullanarak ProRes formatında videolar çekebiliyorsunuz. Stüdyo kalitesinde beş mikrofon ve Dolby Atmos desteği sunan dört hoparlörlü ses sistemi sayesinde sesleri sinematik olarak kaydedebiliyor ve duyabiliyorsunuz. iPad için Final Cut Pro, çoklu akış düzenlemesi gibi işler için gerçek zamanlı olağanüstü bir performans sunuyor. Böylece ProRes video çekip en yüksek video kalitesine ulaşabiliyorsunuz.

12.9 inç
Liquid Retina XDR ekran. Resmen süperstar.

Extreme Dynamic Range teknolojisine sahip 12.9 inç iPad Pro.4

 

Liquid Retina XDR ekran, 1.000.000:1 kontrast oranıyla gerçekçi detaylar sunuyor. Bu da HDR fotoğraf ve videoları görüntülemek veya düzenlemek için mükemmel. Sevdiğiniz filmleri ve TV programlarını izlemek için de. iPad Pro ayrıca P3 geniş renk yelpazesi, True Tone ve ProMotion gibi gelişmiş ekran teknolojilerinin yanı sıra nefes kesici 1000 nit tam ekran parlaklığına ve 1600 nit maksimum parlaklığa sahip. Ve Referans Modu özelliğiyle iş akışlarında daha doğru renk hassasiyeti sağlıyor.

11 inç
Liquid Retina ekran.
Güzelliğin dayanılmaz hafifliği.

Milyonlarca pikseli her yere taşıyın.

 

11 inç iPad Pro’daki Liquid Retina ekran yalnızca muhteşem ve taşınabilir olmakla kalmıyor, aynı zamanda son derece gelişmiş teknolojiler de içeriyor.4 Her şeyin hassasiyetle gerçekleşmesini ve muhteşem görünmesini sağlayan ProMotion, True Tone, P3 geniş renk yelpazesi ve ultra düşük yansıma oranı bu teknolojilerden sadece birkaçı.

iPadOS.
Olasılıkların sınırlarını zorlayın.

Yaratıcılığın gücünü kullanın.

 

iPadOS 16 her zamankinden daha fazlasını yapmanın yeni ve güçlü yollarını sunuyor. Yeni masaüstü sınıfı uygulamalarla iş gününüzü daha üretken hale getirebiliyorsunuz. Sahne Yöneticisi ile uygulamaları yeniden boyutlandırarak ve üst üste açarak bir profesyonel gibi aynı anda birçok görevin üstesinden gelebiliyorsunuz.5 Ve iPad’inize 6K çözünürlüğe kadar harici ekran bağlayarak tüm uygulamalarınız için daha geniş bir görüntüleme alanına sahip olabiliyorsunuz.6

Kameralar.
Anı yakalayın ve bağlanın.
Daha derin bir seviyede.

Ön kamera.

 

iPad Pro’nun 12 MP sensöre ve 122 derecelik görüş alanına sahip Ultra Geniş kamerası, sosyal medya gönderileri için fotoğraf ve video çekmek, Ana Sahne özelliğiyle FaceTime aramaları yapmak ve Portre modunda olağanüstü selfie’ler çekmek için mükemmel. Aynı zamanda TrueDepth kamerayla birlikte çalışan Ultra Geniş kamera, iPad Pro’nun kilidini Face ID ile güvenli bir şekilde açmanızı sağlıyor.

Ana Sahne.

 

Ultra Geniş kameradan ve yapay öğrenme teknolojisinden yararlanan Ana Sahne özelliği, görüntülü aramalara katılma biçiminizi değiştiriyor. Siz yer değiştirdikçe görüntüyü otomatik olarak ayarlayarak kadrajın merkezinde kalmanızı sağlıyor. Başka birileri aramaya katıldığında ya da görüşmeden ayrıldığında görüntü genişliyor veya yakınlaşıyor. Ana Sahne, daha da etkileyici bir deneyim için FaceTime ve diğer video konferans uygulamalarıyla da çalışıyor.

Pro kameralar.

 

Geniş ve Ultra Geniş gelişmiş kameralar, mükemmel fotoğraf ve videolar çekmenize yardımcı oluyor. Ve şimdi ProRes formatında video kayıt desteği sayesinde iPad Pro eksiksiz bir mobil video stüdyosu haline geliyor. M2 çipte yer alan daha güçlü ISP, Akıllı HDR 4 özelliğini de destekliyor. Böylece iPad ile çektiğiniz fotoğraflar daha da gerçekçi görünüyor.

LiDAR.

 

Işığın nesnelerden yansıma hızını ölçerek içinde bulunduğunuz ortamın derinlik haritasını oluşturan LiDAR Tarayıcısı, ultra etkileyici AR deneyimlerinin kapılarını açıyor. Ayrıca güçlü ISP ile birlikte çalışarak loş ışıkta görüntülerin ve videoların hem daha hassas bir şekilde netlenmesini sağlıyor hem de poz yakalama süresini kısaltıyor.

Wi-Fi 6E ve hücresel bağlantılar. Bu ne hız.

Işık hızında bağlantı.

 

iPad, süper hızlı Wi‑Fi ve hücresel ağ seçenekleriyle her zaman benzersiz bir taşınabilirlik sundu. Ve şimdi Wi-Fi 6E ile, mümkün olan en hızlı kablosuz bağlantıdan yararlanabiliyorsunuz.7 Böylece fotoğrafları, belgeleri ve büyük video dosyalarını çok daha hızlı bir şekilde aktarabiliyorsunuz.

Magic Keyboard. Apple Pencil.
Hayal gücünüzle birlikte kullanın.

Profesyonel aksesuarlar.

 

Apple Pencil, Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio, iPad Pro’yu kullanmanın daha da fazla yolunu sunuyor. Bir başyapıt çizin, not alın veya iş planınızı yapın. Bu çok yönlü aksesuarlarla çalışmalarınızı ve yaratıcılığınızı yepyeni bir seviyeye taşıyın.9

Apple Pencil.

 

İkinci nesil Apple Pencil’ın gücüyle iPad Pro, çizim yapmanız için etkileyici bir tuvale ve dünyanın en iyi not alma aygıtına dönüşüyor. Apple Pencil, çizim yapmanın ve belgeleri işaretlemenin nasıl bir deneyim olması gerektiğiyle ilgili tüm standartları belirliyor: çok kolay, çok hassas ve çok sihirli.

Apple Pencil’da yeni bir boyut.

 

Apple Pencil ile dokunmadan algılama özelliği, Apple Pencil’ın ekranınızda tam olarak nereye dokunacağını gösteriyor. Böylece daha da muhteşem bir hassaslıkla yazı yazabiliyor, taslak çizebiliyor ve illüstrasyon yapabiliyorsunuz. Ana Ekran’daki uygulamalar ve araç takımları, Apple Pencil ile üzerlerine yaklaştığınızda genişliyor. Ekranda işaretlemeden önce seçiminizin önizlemesini görebiliyorsunuz. Henüz boyama yapmaya başlamadan renklerin karışımının nasıl göründüğüne bakabiliyorsunuz. Apple Pencil ile dokunmadan algılama özelliği, Apple Pencil’ınızla yaptığınız her şeyi çok daha zahmetsiz hale getiriyor.5

Apple Pencil ekrana yaklaştığında, kalemin ucundan yayılan elektromanyetik sinyaller ekranın 12 milimetreye kadar uzağından algılanıyor. M2 çip bu sinyalleri anında yorumlayıp Apple Pencil’ın konumunu üç boyutlu olarak belirliyor.

Magic Keyboard.

 

Magic Keyboard hassas bir yazma deneyimine imkan veriyor. Ayrıca, iPadOS ile çalışmanın farklı yollarını sunan yerleşik bir trackpad’e sahip. Yani romanınızı yazmak, dönem ödevinizi hazırlamak veya mail’leriniz arasında dolaşmak için ideal. Üstelik, arkadan aydınlatmalı tuşlar her şeyi her ışıkta yapabilmenizi sağlıyor.

Her iş akışı için olağanüstü uygulamalar.

Yerleşik uygulamalar ve App Store uygulamaları.

 

iPad için özel olarak tasarlanan uygulamalarla muhteşem şeyler başarın. Safari, Mesajlar ve Keynote gibi yerleşik uygulamaları kullanın. iPad için Final Cut Pro ve iPad için Logic Pro uygulamalarıyla film çekmeyi ve müzik yapmayı bambaşka bir boyuta taşıyın. Ve App Store’daki bir milyondan fazla uygulamayı keşfedin.

Upload Image...

Yeni iPad Pro ve Magic Keyboard’u AR teknolojisiyle görüntüleyin.

Bu sayfayı iPhone veya iPad’inizde Safari ile açın.

Çevre

Apple şimdiden karbon nötr. Ve 2030 yılına kadar tüm ürünlerimiz de karbon nötr hale gelecek. Gelecekte tüm ürün ve ambalajlarımız için %100 geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir malzeme kaynakları bulmaya, tümünü temiz enerjiyle ve sıfır karbon ayak iziyle üretmeye kararlıyız.

Gizlilik

Tüm Apple ürünleri gibi iPad de gizliliğiniz ve güvenliğiniz düşünülerek tasarlandı. Bunu başarmak her zaman kolay olmasa da, inandığımız inovasyon anlayışı tam olarak bunu gerektiriyor.

Erişilebilirlik

Teknoloji herkese güç verdiği sürece güçlüdür. İşte bu yüzden iPad’de görme, işitme, mobilite ve öğrenme ihtiyaçlarına yönelik birçok erişilebilirlik özelliği bulunuyor.

Aksesuarlar

Klavyeler, kılıflar, kapaklar, Apple Pencil, AirPods ve çok daha fazlası.

Size en uygun iPad hangisi?