Merhaba yeni iMac.En iyi Apple ürünlerinden ilham aldı.
M1 çipin olağanüstü gücüyle tasarlandı. Bulunduğu her ortamda ön plana çıkıyor ve hayatınıza mükemmel uyum sağlıyor.

Sizin renginiz hangisi?Bizimki hepsi.

Küçük bir detay verelim. Tüm detayları göreceksiniz.

Büyüleyici 24 inç 4.5K Retina ekranda her şeyi olağanüstü net detaylarıyla görün.1 Bir milyardan fazla renk desteğiyle P3 geniş renk yelpazesi, izlediğiniz her şeye hayat katıyor. Tüm görüntüler 500 nit parlaklıkla ışıldıyor. Sektör lideri yansıma önleyici kaplama her şeyi rahat bir şekilde görmenize ve okumanıza imkan veriyor. True Tone teknolojisi ise ekranın renk sıcaklığını bulunduğunuz ortamın ışığına göre otomatik bir biçimde ayarlayarak daha doğal bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Kısacası, ister fotoğraf düzenliyor ister sunum hazırlıyor veya en sevdiğiniz TV programlarını ve filmleri izliyor olun, iMac’te her şey inanılmaz görünüyor.

1080p FaceTime HD kamera.

Her planda ön plandasınız.

Karşınızda şimdiye kadar bir Mac’te sunulan en iyi kamera sistemi. Çok daha kaliteli görüntülü aramalar için iki kat yüksek çözünürlük.2 Daha fazla ışık yakalayan daha geniş bir sensör. Ve görüntü kalitesini inanılmaz artıran, M1 çipin gelişmiş görüntü sinyali işlemcisi (ISP). Yani katılacağınız iş toplantılarından ailenizle ve arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmelere kadar, ekrana çıktığınız her an harika görüneceksiniz.

M1 çipte bulunan ISP, görüntü kalitesini artırmak için işlemsel video teknolojisini kullanıyor. Olağanüstü videolar çekebilmek için saniyede bir trilyonun üzerinde işlem yaparak bir dizi adımda her bir pikseli analiz edip iyileştiriyor. Gelişmiş pürüz azaltma algoritmalarıyla yepyeni bir netlik düzeyine ulaşıyor. Ton eşleme teknolojisiyle daha yüksek bir dinamik aralık sunarak parlak ışıklı ve koyu gölgeli alanlarda daha fazla ayrıntı gösteriyor. Ve M1 çipteki Neural Engine ile birlikte çalışarak pozlama ve beyaz dengesi ayarlarını çok daha akıllı bir şekilde yapıyor. Siz de böylece her ışıkta ışık saçıyorsunuz.

Stüdyo kalitesinde mikrofonlar.

Kimse duyduklarına inanamayacak.

İster bir arkadaşınızla görüntülü konuşuyor ister bir parça düzenliyor veya podcast kaydediyor olun, iMac’teki mikrofonlar sesinizin capcanlı ve net duyulmasını sağlıyor. Stüdyo kalitesinde üçlü mikrofon dizilimi, yankıları azaltacak şekilde tasarlandığı için sohbetleriniz daha doğal şekilde akıyor ve bölünmüyor. Hüzmeleme teknolojisi ise mikrofonların arka plan gürültüsünü engellemesine yardımcı oluyor. Böylece herkes, etrafınızda olup bitenler yerine sadece sizi duyabiliyor.

Altı hoparlörlü ses sistemi.

Kulağa çok hoş geliyor.

iMac’teki ses sistemi, bulunduğunuz her ortamda tüm odayı dolduran inanılmaz bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor. İki çift force‑cancelling özellikli woofer, bas seslerin zengin ve derin duyulmasını sağlarken istenmeyen titreşimleri de engelliyor. Üstelik her bir woofer çifti yüksek performanslı bir tweeter ile dengeleniyor. Sonuçta ortaya filmlerinizi, müziklerinizi ve diğer içerikleri yepyeni bir seviyeye taşıyan güçlü ve detaylı bir ses performansı çıkıyor.

Yeniden tasarlanan hoparlörler ve gelişmiş algoritmalar sayesinde iMac şimdi Dolby Atmos ile müzik çalınırken veya video oynatılırken uzamsal ses özelliğini destekliyor. Bunlara bir de 4.5K Retina ekranı eklediğinizde eviniz tam bir sinema salonuna dönüşüyor.

M1 ve Ventura.

Büyük işler için büyük güçler gerekir.

M1 ve macOS Ventura birlikte iMac’in performansını, verimliliğini ve sunduğu güvenliği olağanüstü seviyelere taşıyor. iMac uyku modundan neredeyse anında çıkıyor, uygulamalar ışık hızında açılıyor ve tüm sistem hızlı, akıcı ve kusursuz bir şekilde çalışıyor. Standart 21.5 inç iMac modellerine oranla yüzde 85’e kadar daha hızlı CPU performansı ve iki kata kadar daha hızlı grafik performansı sayesinde, Xcode ve Affinity Photo gibi uygulamaları kullanarak inanılmaz kısa sürede kod derleyebiliyor veya fotoğrafları gerçek zamanlı olarak düzenleyebiliyorsunuz.3 Üstelik iMac tüm bu yoğun iş yükü altında bile sessiz çalışmaya ve soğuk kalmaya devam ediyor. İşte donanım, yazılım ve çipin birlikte tasarlanması sonucu ortaya çıkan güç tam olarak bu.

Yani Safari şimdi her zamankinden daha hızlı ve aynı anda yüzlerce sekmede rahatça gezinmenize imkan sağlıyor.

Adobe Lightroom’da ışık hızıyla düzenleme yapabiliyor ve 100 megapiksellik devasa görsellerle bile kolayca çalışabiliyorsunuz.

iMac ve iPhone.

Muhteşem ikili.

iMac, iPhone’un en iyi özelliklerini büyük ve büyüleyici bir ekranda kullanmanızı sağlıyor. iPhone, nerede olursanız olun iMac’inizdeki içeriklere erişmenize imkan veriyor. İkisini birlikte kullandığınızda nasıl bir uyum içinde çalıştıklarına inanamayacaksınız.