Yeni tam ekran tasarım.

 

 

Güçlü A15 Bionic çip.

 

 

Apple Pencil desteği.

 

Dört muhteşem renk.

 

Benzeri olmayan bir aygıt.

 

Tam ekran tasarım.
Her köşesi ayrı güzel.

iPad mini her şeyiyle mükemmel olması için titizlikle tasarlandı. Yepyeni kasası kenarlara kadar uzanan daha geniş bir ekrana, dar kenarlara ve zarif hatlı, yuvarlatılmış köşelere sahip.

 
 

8.3 inç Liquid Retina ekran ise True Tone, P3 geniş renk yelpazesi
ve ultra düşük yansıtma oranına sahip. Böylece nerede olursanız olun metinler net, renkler capcanlı görünüyor.1

500 nitMaksimum parlaklık
 

True ToneRahat görüntüleme

 

P3Geniş renk yelpazesi

iPad mini’nizin kenarına manyetik olarak yapışan Apple Pencil her zaman sizinle. Bir anda aklınıza gelen bir çizim fikri veya bir beyin fırtınası için hazır bekliyor.2

iPad mini dört muhteşem
renk
 seçeneğiyle sunuluyor.
Ve yatay modda stereo ses
sunan yeni hoparlörler
 havuz kenarında dizi izlerken veya parkta en sevdiğiniz şarkıları dinlerken harika hissettiriyor.

Üst düğmeye entegre edilmiş Touch ID hızlı, kolay ve güvenli kimlik doğrulama imkanı sunuyor. Parmak izinizi kullanarak iPad’inizi hızlı ve güvenli bir şekilde açabiliyorsunuz.

 

Küçücük dev güç.

Yeni A15 Bionic çip sayesinde iPad mini şimdi portatif olduğu kadar güçlü de. İster mail’lerinizin altını üstüne getirin ister Photoshop’ta fotoğraf düzenleyin, iPad mini ile hepsini yapabilme gücünüz var. Gelişmiş uygulamalardan yararlanın, olağanüstü fotoğraf ve videolar çekin, gittiğiniz her yerde yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirin.

iPad mini şimdi yüzde 40’a kadar daha hızlı CPU performansı ve Apple Neural Engine ile 2 kata kadar daha hızlı yapay öğrenme performansı sağlıyor. Böylece bir iş gününün, bir stüdyo çalışmasının ve çok daha fazlasının üstesinden rahatlıkla gelebiliyorsunuz.

Yüzde 80’e kadar daha hızlı grafik performansı sunan iPad mini, yaptığınız şeylere tamamen odaklanabilmenizi sağlıyor. Gerçekçi fırçaları kullanarak sulu boya resimler yapın, inanılmaz AR deneyimleri yaşayın ve yoğun grafiklere sahip oyunlar oynayın.

Tüm gün süren pil ömrüyle iPad mini her türlü görev ve projeye her zaman hazır.3 Çalışın, yaratın, oyun oynayın. Hem de ara vermeden.

Her yerde bağlantıda kalın. Dosya indirin, çok oyunculu oyunlar oynayın, online film izleyin, arkadaşlarınızla iletişime geçin ve çok daha fazlasını yapın.4

Kablosuz bağlantınızın hızı, işlerinizi tamamlamak için kritik bir önem taşıyor. iPad mini’deki Wi‑Fi 6 sayesinde, olabilecek en hızlı Wi-Fi bağlantısına sahip olmanın rahatlığını yaşayın.

Kablosuz bağlantınızın hızı, işlerinizi tamamlamak için kritik bir önem taşıyor. iPad mini’deki Wi‑Fi 6 sayesinde, olabilecek en hızlı Wi-Fi bağlantısına sahip olmanın rahatlığını yaşayın.

Ultra Geniş  kamera.Ultra eğlenceli bir dünya.

Ana Sahne özelliğiyle görüntülü aramalar çok daha ilgi çekici ve doğal hale geliyor. Kamera siz yer değiştirdikçe kadrajı otomatik olarak ayarlıyor ve görüntünün merkezinde kalmanızı sağlıyor. Aramaya diğer insanlar katıldığında ya da görüşmeden ayrıldıklarında görüntü genişliyor veya yakınlaşıyor.

12 MPUltra Geniş ön kamera
Ana SahneDaha doğal görüntülü aramalar

Size en uygun iPad hangisi?